W dniach 12-14 sierpnia jesteśmy na urlopie. Zamówienia będą realizowane od 16 sierpnia. Miłego weekendu!


HAGI

HAGI

WARTOŚCI HAGI

AUTENTYCZNOŚĆ.

To wartość tworząca Hagi, jej trzon i fundament. Wszystkie kosmetyki sprawdzamy najpierw na własnych skórach zanim wypuścimy je w świat. Powstają jako odpowiedź na żywe potrzeby naszej skóry!

PASJA,

czyli serce firmy. To tu zrodził się pomysł na stworzenie firmy i tu tkwi źródło motywacji do działania. Hagi to zespół prawdziwych pasjonatów.

ZAANGAŻOWANIE,

pracowników, właścicielek, ale także firmy, która nie jest obojętna na losy planety i ludzi, zwłaszcza kobiety, które wspiera poprzez dedykowane

FAST SHIPPING

100% PRODUCTS IN STOCK

NICE AND PROFESSIONAL

CUSTOMER SERVICE

FREE SAMPLES

ALWAYS NICE PRICE

Natural Products - Naturalne Kosmetyki

Natural Products to wyjątkowy sklep z naturalnymi kosmetykami, w naszej ofercie znajdziesz tylko wyselekcjonowane produkty, bez sztucznych szkodliwych dodatków i barwników które są szkodliwe i mogą powodować alergię. Nasz asortyment to głównie produkty do pielęgnacji ciała oraz włosów ale również kosmetyki do makijażu, zapachy oraz polecane kosmetyki marki Korres. Dla mężczyzn również przygotowaliśmy gamę produktów składającą się z ekologicznych wolnych od zbędnych dodatków produkty.

Na szczególną uwagę zasługują produkty takich marek jak KORRES, beBio, 4organic, hagi oraz derma, zyskały one dużą popularność i pozytywne opinie od użytkowników a w ich składzie znajdziesz tylko składniki przyjazne dla cery i ciała.

Fast and safe payments