Uwaga: W dniach 12-16.08 jesteśmy na urlopie. Zamówienia złożone w tym czasie będą realizowane od 17.08.


HERSTORY

HERSTORY

Herstory to nowa linia kosmetyków naturalnych do codziennej pielęgnacji twarzy, dedykowana kobietom. Produkty charakteryzują się bardzo dobrym składem i są odpowiedzią na potrzeby świadomych konsumentek, bez względu na zasobność portfela. W skład linii wchodzi 8 produktów stworzonych z myślą o różnych potrzebach kobiecej skóry. Znajdziemy tu kremy i sera oraz produkty do oczyszczania twarzy.  Herstory to opowieść o kobiecości, czułości dla własnego ciała i zmysłowości. To kosmetyki afirmujące cielesność, kobiecą siłę i różnorodność. Stworzone przez kobiety dla kobiet, są wyrazem siostrzeńskiej troski i szacunku dla natury.  Inspiracją do stworzenia produktów były sylwetki silnych, niezwykłych kobiet, które swoją odważną postawą przecierały szlaki kolejnym pokoleniom. Na opakowaniach znajdziemy KLEOPATRĘ, która reprezentowała władzę i piękno kobiecego ciała, FRIDĘ KAHLO czyli symbol wolności, feminizmu i sztuki oraz JOANNĘ D`ARC wzór odwagi, prawdy i dążenia do celu.

Showing 1 to 5 of 5 (1 Pages)

FAST SHIPPING

100% PRODUCTS IN STOCK

NICE AND PROFESSIONAL

CUSTOMER SERVICE

FREE SAMPLES

ALWAYS NICE PRICE

Natural Products - Naturalne Kosmetyki

Natural Products to wyjątkowy sklep z naturalnymi kosmetykami, w naszej ofercie znajdziesz tylko wyselekcjonowane produkty, bez sztucznych szkodliwych dodatków i barwników które są szkodliwe i mogą powodować alergię. Nasz asortyment to głównie produkty do pielęgnacji ciała oraz włosów ale również kosmetyki do makijażu, zapachy oraz polecane kosmetyki marki Korres. Dla mężczyzn również przygotowaliśmy gamę produktów składającą się z ekologicznych wolnych od zbędnych dodatków produkty.

Na szczególną uwagę zasługują produkty takich marek jak KORRES, beBio, 4organic, hagi oraz derma, zyskały one dużą popularność i pozytywne opinie od użytkowników a w ich składzie znajdziesz tylko składniki przyjazne dla cery i ciała.

Fast and safe payments